Загальна інформація

Історія

Соціальна відповідальність

Прес-центр

Кар’єра

Наші партнери

Тендери

Лото-Забава

ХТО ТАМ

Мегалот

Спортліга

Спортпрогноз

Гонка на Гроші

Швидкограй Миттєві лотереї

Тіп Топ

Київ

Київська область

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Кіровоградська область

АР Крим

Луганська область

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська область

Адреси представництв

Центральний офіс

Адреси представництв

Чи знаєте ви, що системна ставка дозволяє допустити помилку і виграти?
Перевірка білета
Введіть номер
Номер білета:
Сума виграшу: грн. Перевірити ще раз
Facebook
Вконтакте
Новини

Подія дня: Дніпро проти Копенгагена

Ліга чемпіонів, 3-ій кваліфікаційний раунд, перший матч, початок 19.00

Уже сьогодні дніпропетровський Дніпро проведе історичний, перший для себе матч у найпрестижнішому європейському клубному турнірі – Лізі чемпіонів. Суперником українців стане данський Копенгаген. І хоч матч за рішенням УЕФА відбудеться не в рідному для «синьо-біло-блакитних» Дніпропетровську, а в Києві на НСК «Олімпійський», можна не сумніватися, що підтримка команді Мирона Маркевича буде забезпечена. Чи допоможуть столичні вболівальники дебютувати «дніпрянам» з перемоги? Отже, Дніпро проти Копенгагена – що поставити?

У фокусі: Грассхопперс – Лілль

Ліга чемпіонів, 3-ій кваліфікаційний раунд, перший матч, початок 21.00

Сьогодні у нашому фокусі протистояння в Швейцарії, де місцевий Грассхопперс в першому матчі 3-ого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів прийматиме  французький Лілль. Гості - фаворити поєдинку, але недооцінка суперника може зіграти з ними злий жарт. Утім, за словами наставника «догів» Рене Жерера, про це не може бути й мови. Чи зможе амбітний Лілль переграти непоступливий Грассхопперс на його полі?

3 ставки на середу

Сьогодні середа і низка надзвичайно цікавих матчів у 3-ому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів – прекрасний привід зробити ставку в лотереї «Спортліга» і, за можливості, виграти гроші.

Калькулятор ставок

Номер Учасник 1 Учасник 2 Пiдсумок Коеф. Дата Час  
Кількість подій: 0

Розрахунок за схемою "Експрес"

Розмiр ставки: вiд 3 до 1 000 грн

Порахувати

 

Дата та час друку програми 30.07.2014 16:06
 
Підсумки футбольних матчів визначаються з урахуванням основного часу гри та компенсованого арбітром часу, хокейних та баскетбольних матчів - без урахування додаткового часу.
 
«Спортліга» - захоплююча державна спортивна лотерея тото, яка дозволяє робити ставки на спорт. Це лото для тих гравців, котрі не лише цікавляться спортивними іграми, але і розуміють їх, уміють аналізувати можливості різних команд. Ставки на спорт, або спортивне прогнозування, останнім часом викликає все більший інтерес української аудиторії. Спортліга МСЛ пропонує зробити ставки / прогнози офф-лайн. Це означає, що ставки на спорт робляться безпосередньо на точках продажу лотереї. Найбільшою популярністю серед гравців «Спортліга» користуються ставки на футбол. На другому місці - ставки на баскетбол, за ними слідують ставки на хокей. Складаючи свій спортивний прогноз, звертайте увагу на коефіцієнти підсумків спортивних подій в списку. Кращі коефіцієнти, відповідно, приносять найбільші виграші. Кожна подія має свої коефіцієнти на перемогу кожної з команд і на нічию. Щоб зробити ставки на футбол, виберіть матчі з блоку «футбол». Якщо Ви хочете поставити на баскетбол, виберіть матчі зі списку баскетбольних ігор. Для того, щоб зробити ставки на хокей, Вам необхідно визначитися з подіями з хокейного списку. Щоб зробити ставки на теніс, виберіть події з переліку тенісних матчів. Спортивна лотерея «Спортліга» не являється букмекерською конторою. Букмекерська діяльність в Україні заборонена так само як і в Росії та в більшості штатів США. При цьому в багатьох розвинених країнах світу таких як Англія, Німеччина, Італія букмекерські контори дуже популярні. У багатьох країнах ставки на спорт називають беттінг (або betting від англійського «bet» - ставка).
Дата та час друку програми 30.07.2014 16:06
Умови проведення лотереї

Гаряча лінія:

(044) 205 00 95

Додати в обране