Загальна інформація

Історія

Соціальна відповідальність

Прес-центр

Кар’єра

Наші партнери

Тендери

Лото-Забава

ХТО ТАМ

Мегалот

Спортліга

Спортпрогноз

Гонка на Гроші

Швидкограй Миттєві лотереї

Тіп Топ

Київ

Київська область

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

Кіровоградська область

АР Крим

Луганська область

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернівецька область

Чернігівська область

Адреси представництв

Центральний офіс

Адреси представництв

       
Головна >ХТО ТАМ >

Статті в газеті Азарт

Повернутися в архів

Шикарний подарунок.

 

«Супер-Ніна зможе все!»,- сповіщав плакат, який тримала в руках команда підтримки гравця №1 Ніни Василівни Наводничої з Кременчука. Їхні надії майже здійснилися,- пані Ніні зуміла взяти участь в конкурсі «Ліфт» і була за крок до фіналу. Як і гравець №4 - молодий красень, спортсмен, студент і майбутній фінансист Сергій  Донашевський (мешкає в гуртожитку в Києві, а родом з Черкаської обл..), за якого фантастично азартно уболівав батько, також дуже спортивного виду. Але між першим та четвертим номерами опинився ще один претендент на участь у фінальному конкурсі, гравець №2 Василь Степанович Сатановський із Кривого Рогу. Йому й випала доля назбирати 3 таблички з своїм ім’ям та виграти в цьому конкурсі.

Далі все було стрімко й дуже просто. Сергій Харинович поводив руками над шістьма ключами, неначе ворожив пану Василю на удачу. А той не роздумуючи взяв ключ №1, рішуче підійшов до двері з №344 та легко провернув ключа в отворі замку. Сергій зойкнув і кинувся допомагати головному переможцю ввійти в умовну квартиру, в якій вручив щасливчику великий ордер (звісно, також умовний)  на щойно виграну квартиру.

Зустріч із реальною, «живою» квартирою чекає пана Василя на тижні, і якщо він та його родичі вирішать, що житло їх цілком влаштовує, тоді незабаром отримає реальний ордер і реальні ключі від нової однокімнатної квартири в столиці. Якщо рішення буде іншим, тоді вінт отримає пів мільйону гривень, щоб ні в чому собі не відмовляти.

Я запитав пана Василя, чому він так впевнено обрав ключ №1, і почув таке:

А своє право на звання щасливого гравця Василь Степанович таки заслужив, тому що в лотереї МСЛ грає вже багато років. При чому, не лише в «ХТО ТАМ», а й «Лото-Забава», «Мегалот», миттєві лотереї «ШВИДКОГРАЙ». Запитую пана Василя, звідки в пенсіонера гроші на гру?

А ще у пана Василя є дві здоровенні та дуже розумні собаки з неабиякими іменами Арій та Гектор і кіт з ще більш рідким ім’ям Римес. Про своїх вихованців він може говорити без кінця, та все ж мене більше цікавила історія його лотерейного виграшу, тому довелося переорієнтувати нашу співбесіду саме на цю тему. Виявилося, що в «Мегалот» Василь Степанович грає серйозно, використовуючи системи, слідкує за частотою випадіння номерів. У «Лото-Забава» в нього була заповітна мрія – потрапити до студії. Частково це йому вже вдалося, адже телерозіграші «ХТО ТАМ» проходять в тому ж павільйоні, на сусідніх знімальних майданчиках. Але мета залишається – зіграти в студії в «Полюванні за грошима» та виграти 200 тисяч!

У «ХТО ТАМ» він грає декілька років, постійно, купуючи протягом кожного тижня 5-6 білетів. Цікаво, що свій шанс потрапити до студії майбутній переможець здобув в результаті цілої серії щасливих обставин. А було так.

А я подумав, що така «халява» трапилася у пана Василя після багатьох років активної гри, тому назвати його виграш «халявним» зовсім недоречно. 

Заперечити на це нічого. Та мені захотілося дізнатися в онучки Насті та її чоловіка Євгена, які активно вболівали за діда Василя в студії «ХТО ТАМ», чи вони самі грають в лотерею, самі шукають лотерейні шанси на удачу? З’ясувалося, що ні. Запитав, чому?

Так, молодь нині освічена й недовірлива. Освічена – це плюс. Але дуже сумно, що наше сучасне життя дає молодим людям так багато приводів для недовіри. І дуже добре, що є такі публічні лотереї, як «ХТО ТАМ» і «Лото-Забава» - такі собі ліки від недовіри, заповідник чесних відносин, в якому ніхто нікого не дурить, не підставляє, де все так, як має бути між порядними людьми.

Василь Степанович Сатановський виграв квартиру… за день до свого дня народження!Ось такий шикарний подарунок він зробив сам собі за допомоги квартирної лотереї «ХТО ТАМ». Ми щиро поздоровляємо пана Василя з 71-річчям і бажаємо йому міцного здоров’я, довголіття, нових успіхів у лотереях МСЛ.

Щасливчик виграв 344-ту квартиру в історії державної лотереї «ХТО ТАМ» і 6-ту в цьому році. До речі, він поставив крапку в серії з 6-ти ігор, які закінчувалися без виграшу головного призу. Що тепер, серія виграшних розіграшів? Поживемо – побачимо. Обов’язково дивіться наступну гру, в якій на вас очікує дуже приємний сюрприз. І читайте наступний номер газети, в якому про цей сюрприз ми розповімо докладно!

Я.Свій  

 

15.03.2012

 

Гаряча лінія:

(044) 205 00 95

Лото-Забава

Архів результатів

Нашi мiльйонери

Статті в газеті Азарт

Я граю перший раз

Правила гри

Умови проведення лотереї

ХТО ТАМ

Наші переможці

Про останню квартиру

Виграні квартири

Я граю перший раз

Архів результатів

Акция!

Вiдео з гри

Відео сюжети

Статті в газеті Азарт

Умови проведення лотереї

Мегалот

Архів результатів

Правила гри

Статті в газеті Азарт

Аналіз системної гри

Умови проведення лотереї

Спортліга

Архів результатів

Правила гри

Я граю перший раз

Статті з ТОТО плюс

Умови проведення лотереї

Гонка на гроші

Я граю перший раз

Правила гри

Архів результатів

Умови проведення лотереї

Спортпрогноз

Архів результатів

Правила гри

Умови проведення лотереї

Статті з ТОТО плюс

Швидкограй

Новини

Миттєві лотереї
по 10 грн

Миттєві лотереї
по 5 грн

Миттєві лотереї
по 2 грн

Про компанію

Загальна нформація

Історія МСЛ

Презентація для ЗМІ

Презентація для партнерів

Відеотека

Новинні сюжети

Анонси

Навчальнi ролiки

Записи програм

Де я можу купити білет

Контакти

Питання-відповідь

Наші партнери

Кар’єра

Команда

Світові лотерейні новини

Cторінка гумору

Соціальна відповідальність

Додати в обране